Süzme yoğurt; Enka Süt’te geleneksel tadı ve kıvamı korunarak modern teknolojiyle buluşturulmaktadır. En ileri teknolojiler kullanılarak üretilen yoğurtlarımız; pastörize edilmiş inek sütüne, süzme yoğurda özel hazırlanmış maya ilavesi ile elde edilen pıhtının süzme ekipmanlarıyla 24 saat süresince süzdürüldükten sonra otomatik paketleme makinelerinde ambalajlanmasıyla elde edilmektedir. Kıvamı eşsiz ve lezzeti benzersizdir. Mutfakta yemeklerinizde, çorbalarınızda hamur işi ürünlerde mucizeler yaratır. %100 doğaldır, hiçbir koruyucu madde içermez.


Süzme Yoğurt 900 g.

İçindekiler:

Pastörize inek sütü, yoğurt kültürü.

Ambalaj şekli PE
Paketleme Adet
Raf ömrü 30 gün

 

Ürünlerin muhafaza koşulları +4 ile +6 °C arası olmalıdır


Enerji ve Besin Öğeleri (100 gr)

Enerji Değeri (kcal/kj) 138,7/580,2
Protein g
 
9,7
Yağ g 9
Karbonhidrat g
 
16,2
Kalsiyum mg 250

Yorumlar 0


Yorum Bırak

Ürünlerimiz uzman reyon görevlilerimiz tarafından, ürün cinsine göre değişen paketleme sistemleri ile hazırlanmaktadır. Siz sipariş verdiğinizde özenle paketlediğimiz  gurme lezzetlerimiz özel ambalajlarında kargoya verilir. 

Cam kavanozdaki ve pet ambalajlardaki ürünlerimiz, airbed denilen balonlu hava yastıklarının içerisine yerleştirilerek, ürünler zarar görmeden paketlenmektedir.Süt ürünleri gibi soğuk zincir bozulmadan teslim edilmesi gereken ürünlerimiz ise; 48 saat erimeden durabilen buz aküleri ile birlikte, ısıyı sabit tutabilen dışı folyo içi straforlu poşetlerin içerisine konularak özel şekilde paketlenmektedir. Ürün cinsine uygun paketleme yapıldıktan sonra, tüm ürünlerimiz dayanıklı karton koliler ile kargo edilmektedir.

Yine de gurme lezzetlerimiz size ulaştığında teslimat sırasında herhangi bir aksaklık ile karşılaştığınızda fotoğrafı ile birlikte bize bilgi vermenizi rica ederiz.

Hafta içi Cuma günleri de dahil olmak üzere, saat 15:15'e kadar olan tüm siparişleriniz aynı gün; Cumartesi ve Pazar günü verdiğiniz siparişleriniz ise soğuk tedarik zincirinin hafta sonu zarar görmemesi için sonraki Pazartesi itibariyle kargoya verilir. Pazar günleri kargo teslimatı yapılmadığı için Pazar günleri verilen siparişler de sonraki Pazartesi günü kargoya verilmektedir.  

Kargolarımız Yurtiçi Kargo tarafından teslim edilmektedir.

Hava şartlarına bağlı olarak teslim süresi değişiklik gösterebilir.

Siparişlerinizi takip etmek için Hesabım > Siparişlerim bölümünü kullanabilirsiniz. Ayrıca sitemizdeki sağ altta bulunan yardım butonuna basarak siparişleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Sipariş verdikten sonra teslimat adresi değiştirilmemektedir o yüzden lütfen teslimat adresinizin doğruluğundan emin olunuz.

Teslimatta yaşadığınız herhangi bir sıkıntıyı 444 18 41 numaralı telefondan veya iletisim@enkagurme.com e-posta adresinden bizlere bildirebilirsiniz.  

İlgili Ürünler