7h3a7339-optimized1.jpg - Ürün Detay

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış Natürel Beyaz Peynir (600 gr)

28.00 ₺
Mevcut
Ürün-005

Türk Gıda Kodeksi Peynir Tebliği'ne uygun olarak üretilmiştir. 


Adet:


Peynir lezzetini yoğun sevenlere

Enka Gurme, gurme  lezzetlerine natürel beyaz peyniri de ekliyor. Olgunlaştırma sürecinde aromasına aroma tadına tat katan tam yağlı olgunlaştırılmış natürel beyaz peynir, 90 günü aşarak hazırlanıyor ve sofralarınızda severek tüketiliyor. Üretiminde peynir kültürü kullanılmayan ve sadece peynir mayasından üretilen bu peynir çeşidi kahvaltılarınız kadar ikramlıklarınızda da tercihiniz oluyor.

Enka Gurme online satış mağazasında bulunan ürünlerin hepsi Enka Süt’ün %100 doğal sütleri kullanılarak, Konya’da bulunan üretim tesisinden sofralarınıza geliyor. Tadanların beğenisini kazanan tam yağlı olgunlaştırılmış natürel beyaz peynir 1 kg seçeneği olduğu gibi tam yağlı olgunlaştırılmış natürel beyaz peynir 600 g’lık paketleri ile de tercihinize sunuluyor.

Enka Gurme ailesi olarak, tadına doyamayacağınız gıda ürünlerini  taze, sağlıklı ve güvenilir bir şekilde Türkiye’nin her sofrasına ulaştırıyoruz. Tam yağlı olgunlaştırılmış natürel beyaz peynir 600 g ürününü Enka Gurme online satış mağazamız üzerinden en uygun fiyatları ile adresinize sipariş verebilirsiniz. Online sipariş mağazamızdan bu ürünü sipariş ettiğinizde, güvenli paketleme sistemine uygun koşullarda paketlenerek en kısa süre içerisinde adresinize teslim edilecektir. Bu sevdiğiniz lezzeti en ucuz satış fiyatları ile hemen satın almak için sepetinize ekleyerek alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 


Pastörize inek sütü,
Peynir mayası,
Tuz, 
Kuru madde de en az %45 süt yağı içerir.
Üretim tarihinden itibaren en az 90 gün olgunlaştırılarak piyasaya arz edilir.  
+4 °C ile +10 °C arasında muhafaza ediniz.
Türk Gıda Kodeksi Peynir Tebliği'ne uygun olarak üretilmiştir.
Üretim tarihi, son tüketim tarihi ve parti/seri numarası ambalaj üzerindedir.
Son tüketim tarihinden önce tüketilmelidir.

Beyaz peynir; sağlığa zararlı olmayan, hiç kullanılmamış, temiz, passız, peynir kalitesini bozmayacak, hiçbir suretle sızıntı yapmayacak şekilde kapatılmış ve bombaj yapmamış tenekelere ve plastik kaplara ambalajlanır. Peynir kalıplarının sıra aralarına ara kağıdı yerleştirilir. Her sırada bir kalıp çekme bandına sarılır. 


 

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış Natürel Beyaz Peynir 
Enerji ve Besin Ögeleri (100 g için)

 
Enerji Kcal / kj 313 1299,00
Yağ (kuru maddede) g 50
Doymuş Yağ g 15,5
Karbonhidrat g 13
Protein g 9
Tuz g 2

Yorumlar 0


Yorum Bırak

Ürünlerimiz uzman reyon görevlilerimiz tarafından, ürün cinsine göre değişen paketleme sistemleri ile hazırlanmaktadır. Siz sipariş verdiğinizde özenle paketlediğimiz  gurme lezzetlerimiz özel ambalajlarında kargoya verilir. 

Cam kavanozdaki ve pet ambalajlardaki ürünlerimiz, airbed denilen balonlu hava yastıklarının içerisine yerleştirilerek, ürünler zarar görmeden paketlenmektedir.Süt ürünleri gibi soğuk zincir bozulmadan teslim edilmesi gereken ürünlerimiz ise; 48 saat erimeden durabilen buz aküleri ile birlikte, ısıyı sabit tutabilen dışı folyo içi straforlu poşetlerin içerisine konularak özel şekilde paketlenmektedir. Ürün cinsine uygun paketleme yapıldıktan sonra, tüm ürünlerimiz dayanıklı karton koliler ile kargo edilmektedir.

Yine de gurme lezzetlerimiz size ulaştığında teslimat sırasında herhangi bir aksaklık ile karşılaştığınızda fotoğrafı ile birlikte bize bilgi vermenizi rica ederiz.

Hafta içi Cuma günleri de dahil olmak üzere, saat 15:15'e kadar olan tüm siparişleriniz aynı gün; Cumartesi ve Pazar günü verdiğiniz siparişleriniz ise soğuk tedarik zincirinin hafta sonu zarar görmemesi için sonraki Pazartesi itibariyle kargoya verilir. Pazar günleri kargo teslimatı yapılmadığı için Pazar günleri verilen siparişler de sonraki Pazartesi günü kargoya verilmektedir.  

Kargolarımız Yurtiçi Kargo tarafından teslim edilmektedir.

Hava şartlarına bağlı olarak teslim süresi değişiklik gösterebilir.

Siparişlerinizi takip etmek için Hesabım > Siparişlerim bölümünü kullanabilirsiniz. Ayrıca sitemizdeki sağ altta bulunan yardım butonuna basarak siparişleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Sipariş verdikten sonra teslimat adresi değiştirilmemektedir o yüzden lütfen teslimat adresinizin doğruluğundan emin olunuz.

Teslimatta yaşadığınız herhangi bir sıkıntıyı 444 18 41 numaralı telefondan veya iletisim@enkagurme.com e-posta adresinden bizlere bildirebilirsiniz.