7h3a7342-optimized1.jpg - Ürün Detay

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış Natürel Beyaz Peynir (1 kg)

42.00 ₺
Mevcut
Ürün-004

Adet:


90 günü aşarak üretilen lezzet hikayesi

Enka Gurme tam yağlı olgunlaştırılmış natürel beyaz peyniri ile 90 günü aşarak hazırlanan bir lezzet hikayesini sofralarınıza getiriyor, sizlere keyif dolu kahvaltıların tadını çıkartmak kalıyor. Kalsiyum ve protein açısından oldukça zengin olan bu peynir çeşidi, peynir kültürü kullanılmaksızın sadece peynir mayasından elde edilmektedir. Gıda mühendislerimiz tarafından denetlenen ve özel odalarda bekletilerek olgunlaştırılan tam yağlı olgunlaştırılmış natürel beyaz peynir, olgunlaşma süreci boyunca aromasını artırıyor.

Enka Gurme peynirleri, süt ve süt ürünleri sektöründe önemli bir yere sahip olan Enka Süt’ün %100 doğal sütleri kullanılarak üretiliyor. Severek tükettiğimiz bu peynirler salamurası ve doğal aroması sayesinde ev yapımı peynir tadında sofralarımızda yerini alıyor. Geleneksel üretim koşullarına uygun olarak Enka Süt’ün Konya’da bulunan üretim tesislerinde üretilen ve gıda mühendisleri tarafından denetlenen tam yağlı olgunlaştırılmış natürel beyaz peynir severek tükettiğiniz tercihlerden biri oluyor.
 

Enka Gurme ailesi olarak, Enka Süt’ün %100 doğal süt ve süt ürünleri kullanılarak üretilen gıda ürünlerini  taze, sağlıklı ve güvenilir bir şekilde Türkiye’nin her sofrasına ulaştırıyoruz. Tam yağlı olgunlaştırılmış natürel beyaz peynir ürününü Enka Gurme online satış mağazamız üzerinden uygun fiyatları ile adresinize sipariş verebilirsiniz. Online sipariş mağazamızdan bu ürünü sipariş ettiğinizde, güvenli paketleme sistemine uygun koşullarda paketlenerek en kısa süre içerisinde adresinize teslim edilecektir. Bu sevdiğiniz lezzeti en ucuz satış fiyatları ile hemen satın almak için sepetinize ekleyerek alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 


Pastörize inek sütü,
Peynir mayası,
Tuz, 
Kuru madde de en az %45 süt yağı içerir.
Üretim tarihinden itibaren en az 90 gün olgunlaştırılarak piyasaya arz edilir.  
+4 °C ile +10 °C arasında muhafaza ediniz.
Türk Gıda Kodeksi Peynir Tebliği'ne uygun olarak üretilmiştir.
Üretim tarihi, son tüketim tarihi ve parti/seri numarası ambalaj üzerindedir.
Son tüketim tarihinden önce tüketilmelidir.

Beyaz peynir; sağlığa zararlı olmayan, hiç kullanılmamış, temiz, passız, peynir kalitesini bozmayacak, hiçbir suretle sızıntı yapmayacak şekilde kapatılmış ve bombaj yapmamış tenekelere ve plastik kaplara ambalajlanır. Peynir kalıplarının sıra aralarına ara kağıdı yerleştirilir. Her sırada bir kalıp çekme bandına sarılır. 


Tam Yağlı Olgunlaştırılmış Natürel Beyaz Peynir 
Enerji ve Besin Ögeleri (100 g iiçin)

Enerji ve Besin Ögeleri (100 g için)
Enerji Kcal / kj 313 1299,00
Yağ (kuru maddede) g 50
-Doymuş Yağ g 15,5
Karbonhidrat g 13
Protein g 9
Tuz g 2

Yorumlar 0


Yorum Bırak

Ürünlerimiz uzman reyon görevlilerimiz tarafından, ürün cinsine göre değişen paketleme sistemleri ile hazırlanmaktadır. Siz sipariş verdiğinizde özenle paketlediğimiz  gurme lezzetlerimiz özel ambalajlarında kargoya verilir. 

Cam kavanozdaki ve pet ambalajlardaki ürünlerimiz, airbed denilen balonlu hava yastıklarının içerisine yerleştirilerek, ürünler zarar görmeden paketlenmektedir.Süt ürünleri gibi soğuk zincir bozulmadan teslim edilmesi gereken ürünlerimiz ise; 48 saat erimeden durabilen buz aküleri ile birlikte, ısıyı sabit tutabilen dışı folyo içi straforlu poşetlerin içerisine konularak özel şekilde paketlenmektedir. Ürün cinsine uygun paketleme yapıldıktan sonra, tüm ürünlerimiz dayanıklı karton koliler ile kargo edilmektedir.

Yine de gurme lezzetlerimiz size ulaştığında teslimat sırasında herhangi bir aksaklık ile karşılaştığınızda fotoğrafı ile birlikte bize bilgi vermenizi rica ederiz.

Hafta içi Cuma günleri de dahil olmak üzere, saat 15:15'e kadar olan tüm siparişleriniz aynı gün; Cumartesi ve Pazar günü verdiğiniz siparişleriniz ise soğuk tedarik zincirinin hafta sonu zarar görmemesi için sonraki Pazartesi itibariyle kargoya verilir. Pazar günleri kargo teslimatı yapılmadığı için Pazar günleri verilen siparişler de sonraki Pazartesi günü kargoya verilmektedir.  

Kargolarımız Yurtiçi Kargo tarafından teslim edilmektedir.

Hava şartlarına bağlı olarak teslim süresi değişiklik gösterebilir.

Siparişlerinizi takip etmek için Hesabım > Siparişlerim bölümünü kullanabilirsiniz. Ayrıca sitemizdeki sağ altta bulunan yardım butonuna basarak siparişleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Sipariş verdikten sonra teslimat adresi değiştirilmemektedir o yüzden lütfen teslimat adresinizin doğruluğundan emin olunuz.

Teslimatta yaşadığınız herhangi bir sıkıntıyı 444 18 41 numaralı telefondan veya iletisim@enkagurme.com e-posta adresinden bizlere bildirebilirsiniz.