Yüz yıllardır yemek kültürünün ve kahvaltılarımızın baş tacı olan krema,
Enka Süt’ün kalite anlayışı ile sofralarınız ile buluşmakta.


Taptaze sütlerden elde edilen sütün en doğal ve en lezzetli hallerinden biri olan Enka Kahvaltılık Krema; işletmemize gelen ve alanında uzman gıda mühendisleri ile süt teknologları tarafından girdi kontrolü yapılarak, fiziksel kimyasal ve mikrobiyolojik analizler sonucunda uygun görülen çiğ sütün, son teknoloji cihazlarımızda el değmeden üretilmesi ile elde edilmektedir. Son teknoloji cihazlarımızda yağı ayrılan süt (krema) pastörize edilmek üzere ünitelerimize gönderilir. Ardından pastörize edilen ürün soğutularak paketlenir ve soğuk hava depolarında sofralarınızla buluşana dek depolanır.


Kahvaltılık Krema 200 g.

İçindekiler:

Pastörize inek sütü kreması.

Ambalaj şekli Plastik
Paketleme Kolide 24 adet
Raf ömrü 21 gün

 

Ürünler +4 °C altında muhafaza edilmelidir.


Enerji ve Besin Öğeleri (100 gr)

Enerji Değeri (kcal/kj) 360
Protein g
 
Yağ 40
Karbonhidrat g
 
Kalsiyum mg 69

Yorumlar 0


Yorum Bırak

Ürünlerimiz uzman reyon görevlilerimiz tarafından, ürün cinsine göre değişen paketleme sistemleri ile hazırlanmaktadır. Siz sipariş verdiğinizde özenle paketlediğimiz  gurme lezzetlerimiz özel ambalajlarında kargoya verilir. 

Cam kavanozdaki ve pet ambalajlardaki ürünlerimiz, airbed denilen balonlu hava yastıklarının içerisine yerleştirilerek, ürünler zarar görmeden paketlenmektedir.Süt ürünleri gibi soğuk zincir bozulmadan teslim edilmesi gereken ürünlerimiz ise; 48 saat erimeden durabilen buz aküleri ile birlikte, ısıyı sabit tutabilen dışı folyo içi straforlu poşetlerin içerisine konularak özel şekilde paketlenmektedir. Ürün cinsine uygun paketleme yapıldıktan sonra, tüm ürünlerimiz dayanıklı karton koliler ile kargo edilmektedir.

Yine de gurme lezzetlerimiz size ulaştığında teslimat sırasında herhangi bir aksaklık ile karşılaştığınızda fotoğrafı ile birlikte bize bilgi vermenizi rica ederiz.

Hafta içi Cuma günleri de dahil olmak üzere, saat 15:15'e kadar olan tüm siparişleriniz aynı gün; Cumartesi ve Pazar günü verdiğiniz siparişleriniz ise soğuk tedarik zincirinin hafta sonu zarar görmemesi için sonraki Pazartesi itibariyle kargoya verilir. Pazar günleri kargo teslimatı yapılmadığı için Pazar günleri verilen siparişler de sonraki Pazartesi günü kargoya verilmektedir.  

Kargolarımız Yurtiçi Kargo tarafından teslim edilmektedir.

Hava şartlarına bağlı olarak teslim süresi değişiklik gösterebilir.

Siparişlerinizi takip etmek için Hesabım > Siparişlerim bölümünü kullanabilirsiniz. Ayrıca sitemizdeki sağ altta bulunan yardım butonuna basarak siparişleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Sipariş verdikten sonra teslimat adresi değiştirilmemektedir o yüzden lütfen teslimat adresinizin doğruluğundan emin olunuz.

Teslimatta yaşadığınız herhangi bir sıkıntıyı 444 18 41 numaralı telefondan veya iletisim@enkagurme.com e-posta adresinden bizlere bildirebilirsiniz.